09 Temmuz 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Jack Wilshere ve Nainggolan tansferleri Joao Mario'yu Beşiktaş'a yaklaştırdı

Jack Wilshere ve Nainggolan tansferleri Joao Mario'yu Beşiktaş'a yaklaştırdı

West Ham United'ın Jack Wilshere ile anlaşması, Inter'in de Roma'dan Nainggolan’ı alması Beşiktaş'ı Joao Mario konusunda umutlandırdı.


09 Temmuz 2018 00:12

Jack Wilshere ve Nainggolan tansferleri Joao Mario'yu Beşiktaş'a yaklaştırdı

Beşiktaş, Joao Mario’nun etrafında dolaşıp duruyor… geçen sezon West Ham’da kiralık oynayan Mario, gelecek sezon Inter’de de olmayacak. Çünkü İtalyan ekibi o bölgeye 38 milyon Euro’ya Nainggolan’ı aldı.

Peki Mario konusunda neler yaşanıyor. İlk etapta Mario daha lig devam ederken, “Talisca’ya 21 milyon euro vermeyin Mario’yu daha uygun şartlarda getireyim” diye önerildi. Şampiyona olunsaydı. 10-12 milyon euro’ya alınacaktı. Şampiyon olamadı uzaklaştı.

Ardından Nainggolan alınınca Beşiktaş’ın kiralama hevesi doğdu. Bu kez de West Ham, yeniden kiralamak için devreye girince uzaklaştı. Daha sonra Southampton da devreye girince, Mario kaf dağının arkasına düştü. Southampton vazgeçince, Portekizli, West Ham’a kaldı.

Burada da sürpriz bir gelişme yaşandı, West Ham, Wilshere’le anlaşma kararı aldı. Bunun üzerine Beşiktaş, Portekizli oyuncu için heveslendi. Beşiktaş’ın bir süre daha Joao Mario’nun etrafında dolanacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: joao mario, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor