13 Temmuz 2018, Cuma


> Spor Magazin > Gizem Karaca kimdir, boyu, kilosu, yaşı kaç?

Gizem Karaca kimdir, boyu, kilosu, yaşı kaç?

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, yatıyla tatil yapanlar kervanına katıldı. Eşi Kemal Ekmekçi ile birlikte tatil yapan Gizem Karaca, elindeki telefonuyla bikinili pozlarını da çekmeyi ihmal etmedi.


28 Haziran 2018 07:17

Gizem Karaca kimdir, boyu, kilosu, yaşı kaç?

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, yatıyla tatil yapanlar kervanına katıldı. Eşi Kemal Ekmekçi ile birlikte tatil yapan Gizem Karaca, elindeki telefonuyla bikinili pozlarını da çekmeyi ihmal etmedi.

Gizem Karaca boyu: 1.70

Gizem Karaca kilosu: 55

Gizem Karaca kimdir?

Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da hayata gözlerini açmıştır. Baba tarafından Selanikli, anne tarafından ise Arnavut olan Gizem Karaca 7 yaşında iken Amerika Florida'ya yerleştiler. Babasının adı Cüneyt, annesinin adı ise Münevver olan Gizem Karaca, eğitimine Amerika Florida’da başladı. Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisi bulunan Gizem Karaca'nın, hobileri resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmaktır.

İlkokul ikinci sınıfa kadar İstanbul'da eğitim almasının ardından 6 sene Florida, 2 sene de Kanada derken toplamda 13 okul değiştirdi. Türkiye'de başladığı ilkokula, New York'da devam etti, Florida'da bitirdi. 2007 tarihinde 14 yaşında iken İstanbul'a yerleşerek lise öğrenimini burada tamamladı.

2010 tarihinde İstanbul Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Ancak 2011 tarihinde bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı onun güzellik yarışmasına girmesini istemesiyle birlikte hazırlık sınıfının ardından okulu dondurmak durumunda kaldı. New York'ta 'New York Film Akademisi'nde oyunculuk alanında gören Gizem Karaca, ilerleyen zamanda yeniden Türkiye'ye geldiğinde "Benim Hala Umudum Var" isimli dizide Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı.

2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve 2. Oldu.2012 yılında yayınlanan "Eve Düşen Yıldırım" adlı diziyle başrol oynadı. 2014 yılının Haziran ayında yayın hayatına giren "Güzel Köylü" isimli dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolleri paylaştı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer alan Gizem Karaca, Emir'in Yolu adlı dizide Çağatay Ulusoy ile başrol üstlenmiştir.

Etiket: gizem karacaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor