13 Temmuz 2018, Cuma


> Fenerbahçe > Fenerbahçe, para için değil, kariyer için gelen oyuncuyu transfer edecek!

Fenerbahçe, para için değil, kariyer için gelen oyuncuyu transfer edecek!

Fenerbahçe’de sportif direktör Damien Comolli, sarı lacivertli takımın transfer edeceği isimler hakkında bilgi verdi.


10 Temmuz 2018 09:26

Fenerbahçe, para için değil, kariyer için gelen oyuncuyu transfer edecek!

Fenerbahçe’de sportif direktör Damien Comolli şaşkın... Başkan Ali Koç’un, ''Şampiyonluk sözü vermedik, transfer sözü de vermedik. Bir kültür sözü veriyoruz'' demesine rağmen sürekli transferin konuşulmasından rahatsız.

Taraftarların son oynanan İstanbulspor maçından sonra, ''hep buradasın, neden transfer için yurt dışında değilsin, transferleri neden bitirmiyorsun?'' sözleriyle karşılaşan Fransız sportif direktör, ''plansız, benzerlerinin çok üzerinde paralar ödeyerek transfer yapmamak için buradayım. Kariyerinin son kontratına gelmiş yıldız oyuncuları almamak için buradayım. Önce anlayışı değiştirme için buradayım'' cevabını veriyor.

Bas Dost, Wilshere gibi isimlerin kendisine sorulması üzerine de, ''isim mi istiyorsanız, futbolcu mu? İsmini belki de hiç duymadığınız adamlar gelecek. Ama para için değil kariyer için gelecek isimler olacak'' sözlerini kullandı.

Yakınlarından Ali Koç'un transfer stratejisi sözleri

Ali Koç adları Fenerbahçe ile anılan pek çok isim yüzünden hem rahatsız... hem de işine geldiği için sessiz kalmayı tercih ediyor. Koç’a yakın isimler 28-30 yaş üzeri yazılan oyunların hiçbirisi ile ilgilenilmediğini iddia ederek, ''Başkan’ın felsefesini anlayamamışlar. Başkan defalarca son kontratını yapmaya gelen oyuncu almayacağını söyledi. Ama bu isimler sayesinde Ali Bey aslında ilgilendiği oyuncuların işini bitirmeye çalışıyor'' sözlerini kullanıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: comolli, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor