09 Temmuz 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > Burak Yılmaz ve Sosa feda diyecek ama beklenen rakam imkansız!

Burak Yılmaz ve Sosa feda diyecek ama beklenen rakam imkansız!

Trabzonspor'da Sosa ve Burak Yılmaz, başkan AhmetAğaoğlu'nun feda isteğini geri çevirmeme kararı aldı.


09 Temmuz 2018 02:05

Burak Yılmaz ve Sosa feda diyecek ama beklenen rakam imkansız!

Trabzonspor'da kampa katılan Başkan Ahmet Ağaoğlu sakatlığını bahane ederek daha 15 gün idmanlara çıkmayacak olan Jose Sosa’nın yanı sıra Kucka ve Burak Yılmaz’la birer görüşme yaptı… daha önce menajerlerine “kendilerinden feda bekliyoruz” diyen Ağaoğlu, bu kez üç oyuncuyu karşısına alarak, “sizden feda bekliyoruz” dedi.

Uzun uzun nedenlerini anlattı… eğer feda derlerse paralarını zamanında alma sözü verdi. Feda dememeleri durumunda kulübün oldukça zor bir duruma düşebileceğini, bu durumda huzursuz bir ortam oluşacağını ve herkesin mutsuz bir hayat geçireceğini anlattı.

Eski yönetimin kendilerine verdiği sözü anladığını ama bir de Türkiye gerçekleri olduğunu anlattı. Geçen yıl 3.5 TL olan 1 Euro’nun bu yıl 5.5 TL’ye çıktığını, kendilerinin belki farkında olmadıklarını ama maaşlarına yüzde 30 zam geldiğini böyle bir zammın dünyanın hiçbir yerinde olmadığını belirtti.

Burak ve Sosa feda diyecek

Başkan Ağaoğlu’nun yaptığı konuşma sonrasında üç oyuncunun da bir feda diyecekleri konuşuluyor… ama burada asıl konu diyecekleri fedanın oranı. Çünkü 3.55 milyon Euro alan Burak ile 3.35 milyon Euro alan Sosa’nın 100 veya 200’er bin Euro’luk fedalarının hiçbir anlamı olmayacak. Başkan, Burak ve Sosa’dan en az 1’er milyon Euro’luk bir feda bekliyor ki, kulüp çevresinden gelen haberler böyle bir fedanın olma ihtimalini yüzde 1 olarak görüyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: burak yılmaz, sosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor