09 Temmuz 2018, Pazartesi


> Bursaspor > Ankaragücü'nden ilginç hamle!

Ankaragücü'nden ilginç hamle!

Stephane Badji'nin Bursaspor'a gelişi hiç kolay olmadı.


08 Temmuz 2018 11:15

Ankaragücü'nden ilginç hamle!

Badji Bursa'ya ayak bastı araya Ankaragücü girdi. Başkent ekibi hem tecrübeli futbolcuya hem de bonrservis için Anderlecht'e daha fazla para önerdi. Belçika kulübü yaşanan bu gelişme sonrası işi uzatırken, gece 24.00'te pes etti ve her iki oyuncu da 03.00'te Afyon kampına katıldı.

Bursaspor dün Aytaç Kara, Stephane Badji ve Atanasov gibi isimlerle Afyon'da resmi sözleşme imzaladı. Ancak Badji'nin transferi filmleri aratmayacak türdendi. Bursaspor uzun zamandır görüşme halinde olduğu tecrübeli futbolcu önceki gün sağlık kontrolünden geçmek için kente geldi. Ancak ardından yaşananlar ise oldukça dikkat çekiciydi. Badji, Bursa'ya adım atar atmaz araya Spor Toto Süper Lig'e yeni çıkan Ankaragücü girdi.

KARMAŞA YAŞANDI

Başkent temsilcisinin yönetimi, hem Badji'ye daha yüksek bir rakam önerdi, hem de Anderlecht'e daha fazla bonservis teklif etti. Gün içerisinde bu olayın karmaşası yaşanırken, Anderlecht kulübe de göndereceği evraklar için işi ağırdan almaya başardı. Bursaspor Kulübü de gündüz saatlerinde Aytaç Kara'nın transferini resmen açıklarken, Badji için yaşanan bu olay nedeniyle böyle bir ifade kullanamadı.

NELER YAPIYORSUN KARDEŞ!

Anderlecht kulübü Brezilya ve Belçika arasında oynanan Dünya Kupası maçını gerekçe göstererek evrağı göndermezken, Başkan Ali Ay, Aytaç ve Badji'yle tesislerde bekledi. Badji'nin ‘Ben Bursaspor'da oynamak istiyorum' şeklindeki kararlı duruşunun ardından pes eden Andelecht kulübü, gece geç saatlerde evrağı gönderdi. Badji ve Aytaç ile gece saat 24.00'te Bursa'dan hareket ederek 03.00'te Afyon kampına dahil oldu. Bu arada Bursaspor yönetiminin kardeş Ankaragücü'nün yapmış olduğu bu tavırdan oldukça rahatsız olduğu belirtildi.

Biri futbolcuları gözetliyor

Bursaspor kulübünün diyetisyeni Elif Özkeleş, Afyon kampına dahil oldu. Uzun süredir yeşil beyazlı kulüpte görev yapan Özkeleş, futbolcuları sağlıklı beslenmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Bugün izin var

Yeni sezon hazırlıklarına Afyon'da devam eden Bursaspor bugünü izinli olarak geçirecek. Yoğun tempo nedeniyle böyle bir karar alan Teknik Direktör Samet Aybaba'nın futbolcuların özverisinden memnun olduğunu belirtildi.

Kaynak: OlayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor